Dai (DAI) Coin Nedir ve Özellikleri Nelerdir? - BİLHABER

Dai (DAI) Coin Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

1 Dai Coin kaç TL , Dai güvenilir mi, Dai Coin hangi borsada? Tüm soruların cevabı yazımızda.

Son zamanlarda yine adını sıkça duyduğumuz Dai (DAI), bir başka altcoin olacaktır. Bu coin, 1 ABD dolarına sabitlenmiştir. Tamamen teminat destekli olan bir kripto para, aynı zamanda herhangi bir merkeze de bağlı olmaması ile bilinmektedir. Kaldı ki bunun yanı sıra, herhangi bir tarafa da sağlı olmaması ile tanınır. Coinlerin, her yerde ve herkese özgürlük sunabilmesi, pek de görülür bir şey değildir. Fakat Dai, tamamen bunu hedeflemiştir.

Dai (DAI) Nedir?

Dai (DAI) bahsettiğimiz gibi merkezi olmayan bir kripto olacaktır. Hiper enflasyona tamamen dirençlidir. Bu sayede herkes tarafından benimsenmiş olacaktır. Enflasyona dirençli olmasının en büyük nedeni ise, tamamen düşük volatilitesi olacaktır. Dai coini, her şekilde saklanabilir. Dilerseniz hesaplarında dilerseniz ise cüzdanlarınızda bu coini saklayabilirsiniz. Dai için hem oluşum hem kullanım hem de erişim oldukça kolay olacaktır. Ethereum ve diğer gündemde olan uygulamalar ile de desteklenmektedir.

Kullanıcılar, tokeni oluşturabilmek için oldukça kolay bir yöntemi izleyebilirler. Bunun için yapılması gereken; var olan teminat varlıklarını, Maker Protokolü içerisinde var olan Maker kasasına yatırarak, kolaylıkla oluşturabilirsiniz. DAI coini, bu şekilde bir dolaşım içerisine girecektir. Kullanıcılar için ise; likiditeye erişimi, en iyi şekilde sağlanacaktır. Farklı bir yöntem izleyerek de elde edebilirsiniz. Borsadan, aracılardan veya ödeme aracı niteliğinde de elde edebilirsiniz.

1 Dai coin kaç TL ? 20 Dai kaç TL ?

1 DAİ coin an itibari ile 8.81 TL fiyatındadır. 20 Dai coin ise 176.20 TL’dir. Güncel veriler yukarı yer almaktadır.

Dai (DAI) coinden kaç adet var ?

Halihazırda fiili dolaşımda 5,215,555,283 adet DAI coin bulunmaktadır.

Dai (DAI) coin kaçıncı sırada?

Dai (DAI) coin , piyasa değeri bakımından tüm kripto paraları içerisinde an itibariyle 22. sırada bulunmaktadır. Dai (DAI) coin ve diğer kripto paralara ait hacim ve piyasa verilerine  buradan ulaşabilirsiniz.

Dai (DAI) Nasıl Alınır?

Her kripto için maalesef her uygulama kullanılamayacaktır. Karşımıza çıkan hem uygulamalar hem de siteler, çoğu coini satın almaya ve satmaya yarayacaktır. Fakat bazı coinleri her yerden almak, pek de kolay olmayacaktır. Dolayısıyla Dai (DAI) coinini, dünyanın en yüksek alım satım hacmine sahip olan uygulama üzerinden alabilirsiniz. Binance üzerinden Dai (DAI) coini kolaylıkla alıp satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir