En İyi Anti Virüs Programları

Virüslerden kurtulmak için en iyi anti virüs programı yüklenerek, bilgisayar koruma altına alınabilir.

En iyi anti virüs programları kullanıldığında, sorun yaşamadan bilgisayarınızın daha güvenli olacağını da görmüş olacaksınız. Tercih edeceğiniz pek çok yöntem var. Sizin için birkaç öneri sunarak, kullandığınızda bilgisayarınızı koruyacağınız programları listeledik.

En İyi Anti Virüs Programları
  1. Avira

En çok kullanılan anti virüs programları arasında yer almaktadır. 30 yıldan fazla deneyimi olduğundan önerilir. Alman şirketidir ve kalite garantisi verir. Küçük boyutlu güncellemelerin sistem hızını etkilemesine engel olur. Bozulmuş dosyaları onarır ve tüm fidye yazılım tehditlerini anında saptama özelliğine sahiptir.

  1. Panda

En iyi virüs programları arasında yer alan bir diğer öneridir. Performansı etkilemeden, temiz kullanıcı ara yüzü ile üst düzey koruma sağlar. Her pakete ücretsiz VPN de dahil edilir.

  1. Total AV

Ödüllü bir anti virüs programıdır. Dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Güvenliği de bu şekilde kanıtlanmıştır. 2019’un 1 numaralı anti virüs programı olarak bilinir. Çok katmanlı virüs koruması sayesinde, muhteşem saptama hızına ulaşmıştır.

  1. McAfee

McAfee geçtiğimiz sene içinde virüs koruması için 50’den fazla ödül almış olan programdır. 30 gün geri ödeme garantisi vermektedir. Son derece kullanıcı dostu, kurulumu ve kontrolü kolay olan bir programdır. Profesyonel antivirüs programı dendiğinde, akla gelen programlardandır. 325 milyon cihazda kullanıldığı tahmin edilmektedir.

  1. Avast

Avast bilgisayar için iyi korum sağlar. Sistemin virüslerden ve bilgisayar korslarından uzak olmasını sağlayan önemli bir güvenlik aracıdır. Programın ücretsiz sürümü oldukça iyi olduğundan tercih edilme olasılığı yüksektir. Spam içermeyen e-postalar, gelen kutunuzun temiz kalması gibi avantajlı özellikleri vardır.

  1. Heimdal

Virüs programı olmadan olmaz diyenlerin bir diğer seçimi ise heimdal olabilir. Windows Defender gibi diğer entegre antivirüs programlarına ek olarak çalışan az sayıda anti virüs programlarından biri olarak yer almaktadır. Muhteşem bir ağ deneyimi sunar. Hızlı yamalama özelliğine sahiptir. Anti virüs program önerisi içinde mutlaka yer alan programlardan biri olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir