Ücretsiz ve Telifsiz Stok Fotoğraf Sitesi TAM LİSTE-BİLHABER

Ücretsiz ve Telifsiz 43 Stok Fotoğraf Sitesi

Stok fotoğraf siteleri hangileri, stok siteleri hangileri, telif hakkı almak için neler yapılır, telif hakkı olmayan resimleri nereden bulabilirim, telifsiz resimleri nereden bulabilirim, telifsiz fotoğrafları nereden bulabilirim, Google telifsiz fotoğraflar ?

Dergi, kitap, slayt, afiş, duvar kağıdı, sunum veya sitenizde hazırladığınız yazıda kullanabileceğiniz ücretsiz ve telifsiz stok fotoğraflar istiyorsunuz. Talebinize yönelik birbirinden güzel ve çeşit açısından muazzam derecede fark yaratan telifsiz ve ücretsiz fotoğrafları bulabileceğiniz siteler bu yazımızda.

Telif hakkı bulunan fotoğraflar üreticisi tarafından izin alınmaksızın kullanılması halinde hukuki neticeleri bulunmaktadır. Kullanıcıların bu duruma düşmemek için Creative Commons Zero-CC0 (Kamu Malı Atfetme) lisansına sahip fotoğraf, resim ve video kullanmaları gerekmektedir. Aşağıda ise kamu malı olarak atfedilen fotoğraf ve vidoların bulunduğu sitelerin listesi bulunmaktadır. Bu sitelerde bulunan görselleri istediğiniz gibi indirerek ve üzerinde değişiklik yaparak kullanma imkanına sahipsiniz. Siteleri ziyaret ederken kullanım koşullarını okumayı ve kullanım koşullarında değişiklik yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

Telifsiz fotoğraf siteleri hangileri? Telifsiz fotoğrafları nereden bulabilirim?

1. Pixebay

2,3 milyondan fazla görüntü ve videoyu hizmete sunan Pixabay Türkçe dil desteğiyle birçok kesim tarafından etkin olarak kullanılan ücretsiz stok fotoğraf ve video sitesidir.

2. Pexels

bilhaber.com ücretsiz stok fotoğraf siteleri TAM LİSTE

Pixabay gibi Pexels de Türkçe dil desteğinin yanı sıra dünyanın en popüler ve ücretsiz stok fotoğraf siteleri arasında yer almaktadır. Sağlık, ekonomi, eğitim, finans, doğa gibi bir çok alanda yüksek çözünürlüklü fotoğraflara uluşabilirsiniz .

3. Life of Pix

4. Realistic Shots

5. Free Nature Stock

6. Magdeleine

7. Gratisography

8. StockSnap

9. Public Domain Archive

10. Travel Coffee Book

11. MMT

12. Jay Mantri

13. Unsplash

14. Freerange

15. Unsplash

16. Burst

17. Vintage

18. Libreshot

19. Reshot

20. Stockvault

21. Lifeofpix

22. Rgbstock

23. Picography

24. IM FREE

25. Startup Stock Photos

26. Free Images

27. Picspree

28. Vintage Stok Photos

29. FoodiesFeed

30. Styled Stok

31. Vecteezy

32. PikWizard

33. Depositphotos

34. Public Domain Pictures

35. Skitterphoto

36. WikiMedia Commons

37. KaboomPics

38. Picjumbo

39. PDPics

40. Canva ve Crello

41. Negative Space

42. Freestocks

43. ISO Republic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir